تاسیسات حرارت، برودت، تهویه مطبوع و انرژی

شرکت عمران انرژی

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

حضور اعضای هیئت مدیره شرکت عمران انرژی در نشست سالانه Systemair خاورمیانه در Citymax Hotel Bur Dubai امارات

نامه الکترونیک چاپ PDF

مدیرعامل و مدیر فنی شرکت مهندسی اسوه عمران انرژی در نشست سالیانه مدیران فروش خاورمیانه شرکت system air fze که همه ساله در امارات متحده عربی برگزار می شود حضور یافتند. این حضور که به دعوت آقای سمیعیان مدیر فروش ایران و آقای شریکانت مدیر بخش خاورمیانه شرکت system air صورت گرفت به منظور آشنایی بیشتر میان شرکت اسوه عمران انرژی و مدیران ارشد شرکت system air و همچنین بررسی پیشنهاد خدمات aftter sell cervice شرکت سیستم ایر در ایران توسط عمران انرژی در جلسات جانبی این نشست بوده است.

این نشست در تاریخ یکم مارچ 2012 در امارات متحده عربی و در محل Citymax Hotel Bur Dubai شهر دبی برگزار شد و در آن مدیران فروش سیستم ایر از ترکیه، عراق، ایران، هند، عربستان سعودی، پاکستان، افغانستان، آذربایجان، ارمنستان، قطر، کویت و چندین کشور دیگر حضور داشتند. همچنین مدیران ارشد سیستم ایر از جمله خانم الکه و آقای شریکانت از آلمان در این نشست حضور داشتند.

بررسی ها و مذاکرات صورت گرفته میان شرکت عمران انرژی و شرکت سیستم ایر خاورمیانه دارای نتایج مثبتی بود و امید می رود که در آینده همکاری میان دو شرکت افزایش داشته باشد که این بستگی زیادی به اوضای سیاسی و اقتصادی در روابط ایران با اروپا دارد. گفتنی است شرکت مهندسی اسوه عمران انرژی اولین سیستم بازیافت انرژی چرخ انتالپی در ایران را در پروژه ای در بندرعباس با هواسازای هیت ریکاوری شرکت سیستم ایر راه اندازی نموده است.

 

 با ما تماس بگیرید، یقینا هر آنچه در توان داشته باشیم با سخاوت در طبق اخلاص خواهیم گذاشت

تلفن و دورنگار: 02188866945